Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Londýn plný kouzel (autobusem) - Velká Británie - Londýn

Londýn plný kouzel (autobusem)

Velká Británie » Londýn

, Program starstarstarLondýn plný kouzel (autobusem)

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Trasa
Trasa 1: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Svitavy, Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Praha, Beroun (dálnice), Plzeň
Trasa 2: Zlín, Olomouc, Prostějov, Brno, Praha, Beroun (dálnice), Plzeň
Program zájezdu
1. den: Odjezd z Moravy v dopoledních, z Prahy v odpoledních hodinách přes Německo a Francii trajektem do Anglie.
2. den: Příjezd do Londýna na Greenwich, což je místo, kterým prochází nultý poledník, procházka kolem královské observatoře. Poblíž stojí plachetnice Cutty Sark, dále poplujeme lodí zvanou Thames Clipper po řece Temži do centra města (jízdné není v ceně – cca 7 £) kolem pevnosti Tower of London, což je jedna z největších pevností středověké Evropy. Poblíž se nachází nejznámější most Velké Británie - Tower Bridge. Prohlídka nejdůležitějších pamětihodností pro základní orientaci městem s průvodcem, fakultativně vstupenka na London Eye – obřího vyhlídkového kola. Večer odjezd na ubytování na okraj Londýna, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Po snídani individuální volno k prohlídce města nebo fakultativně polodenní výlet do čtvrti Leavesden s největšími studii Harryho Pottera - Warner Bross Studia, kde se filmy převážně natáčely. Během prohlídky uvidíte sál Bradavického hradu, Brumbálovu pracovnu s mečem Godrika Nebelvíra, Moudrý klobouk, který studenty rozděloval do kolejí. V kuchyni Weasleyových uvidíte triky díky, kterým se pánev sama myla, jehlice sami pletly atd. U chýše školníka Hagrida stojí i jeho slavný motocykl, dále se pokračuje do Zobí ulice, kde Harry Potter bydlel u svých mudlovských pěstounů pod chody – zde začal celý tento příběh. Nezapomenutelná byla i procházka Příčnou ulicí, čarodějnické banky skřetů Gringottových včetně masek, které byly při natáčení použity, učebna lektvarů profesora Snapea, kancelář Umbridgové, Harryho koště Nimbus 2000 a mnoho dalšího. Odpoledne odjezd do Windsoru - nejstaršího královského zámku v Británii nebo fakultativní návštěva Legolandu. Zábavní park zaměřený na rodiny s dětmi nabízí přes 50 interaktivních jízd a atrakcí rozdělených do tématických sekcí (Vikingové, piráti, mořské příšery, faraoni, princové a princezny ...). Návrat na ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno k prohlídce města nebo odjezd na celodenní výlet do Thorpe Parku – zábavního parku postaveného v roce 1979 s vysokými a rychlými kolotoči a dráhami. Je určen převážně dětem – vodní atrakce, Angry Birds 4D, jízda v obrovských šálcích, ale některé atrakce jsou přístupné jenom dospělým, o čemž svědčí i jejich názvy – Detonator, Colossus, Samurai a další. V roce 2015 byla otevřena nová atrakce – tropický labyrint, který připomíná televizní show, kde účastníci zažívají extrémní podmínky. Park je rozčleněn do několika sekcí, jsou zde obchody i restaurace a je držitelem mnoha rekordů. Celkem se zde nachází 33 atrakcí pro děti a dospělé, 4 vodní dráhy a 6 horských drah. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna zpět do ČR.
5. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách, na Moravu v podvečerních hodinách.
Fakultativní služby
• vstupenka na London Eye 850,- Kč
• výlet + vstupenka do studií Harryho Pottera dospělý 1.390,- Kč
• výlet + vstupenka do studií Harryho Pottera dítě 5-14,99 let 1.190,- Kč
• výlet + vstupenka do Thorpe Parku 1.390,- Kč
• vstupenka do Legolandu (cena u prodejce - cca 1.500,- Kč - dle termínu zájezdu)
• 2 večeře 1.590,- Kč
• příplatek za jednolůžkový pokoj 1.990,- Kč
Tipy pro správnou volbu
• pro rodiny s dětmi
• skvělá cena
• zákulisí filmů Harryho Pottera
Informace
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet pro realizaci je 30 osob.
Cena nezahrnuje
• vstupy do památkových objektů
• přepravu MHD
Cena zahrnuje
• dopravu autokarem
• 2 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
• služby průvodce
• trajekty
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

Londýn plný kouzel (autobusem)