Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Londýn a Harry Potter - Velká Británie

Londýn a Harry Potter

Velká Británie

, Program starstarLondýn a Harry Potter

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Warner Bros. Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob.
Rychlý přehled
4denní zájezd s denním přejezdem
Počet dní
4denní zájezd s denním přejezdem
Strucna_trasa
Calais;50.962153, 1.856253
Warner Bros. Studio London;51.691495, -0.419225
London;51.507543, -0.127819
1. den
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
2. den
Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s nebo Britské národní muzeum. Ubytování. Nocleh.
3. den
Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.
4. den
Návrat odpoledne.
Cena zahrnuje
2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1 snídaně v Londýnu, dopravu luxusním autobusem, průvodce, trajekt nebo Eurotunnel.
Cena nezahrnuje
Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1350 Kč, 5-15 let 1100 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Muzeum Madame Tussaud´s - nad 16 let 950 Kč, 4-15 let 810 Kč, komplexní pojištění 120 Kč.
Minimální výměna na vstupy
25 GBP.
Poznámka k ceně
Pro časný odjezd z ubytování ve Francii na tunel nebo trajekt neni zajišťována snídaně.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

Londýn a Harry Potter