Liostasi, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, 12.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 144495707

Liostasi

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta

, Vila starstarstarLiostasi

Termín:

12.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
15 390 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VILA LIOSTASI
Ubytování
vila se skládá ze 3 samostatných budov, které nabízí ubytování až pro 12 osob v 5 dvoulůžkových ložnicích (možnost 2 přistýlek). V hlavní patrové budově se v přízemí rozkládá prostorný obývací s krbem, sat. TV a hi-fi soustavou. Na obývací pokoj navazuje jídelna s plně vybavenou kuchyní (sporák, lednice, varná konvice, základní nádobí ad.). V přízemí je také samostatná toaleta. V prvním patře jsou 2 ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Naproti hlavní budově je přízemní domek se 2 ložnicemi s koupelnou (vana, toaleta). Mezi hlavní budovou a další přízemní budovou s jednou ložnicí s koupelnou (vana, toaleta) a krytou terasou s výhledem do všech stran (včetně krásného výhledu na moře) je umístěn bazén (30 m2). V komplexu se nachází několik teras, z nichž je krásný výhled na okolní krajinu. Na dvoře je kryté posezení s grilem a venkovní troubou. Dále je zde nadzemní a podzemní parkoviště pro 3-4 auta. Vila je plně klimatizovaná (v ceně).
Poloha
vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází v osadě Amnatos. Vila je obklopena rozsáhlým olivovým hájem a nabízí krásný výhled na pohoří Ida a Kouloukonas a také částečně na moře. Nejbližší pláž v letovisku Stavromenos leží asi 5 km od vily, kde se nachází také nejbližší taverny a obchody. Správní město oblasti Rethymno je vzdáleno 18 km. V okolí vily je několik vhodných
cílů pro výlety do soutěsky Patsos, významného kláštera Arkadi. Letiště Chania a Heraklion jsou dostupná za cca 1,5 hod. jízdy autem.
Minimální obsazenost
3 ložnice - 6 osob
4 ložnice - 8 osob
5 ložnic - 10 osob
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Heraklion – Praha, letištní taxy a poplatky, služby českého delegáta (pouze na telefonu), 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování bez stravy (jiný počet nocí a odletové dny na vyžádání v CK), místní pobytovou taxu, pojištění CK dle zákona č.159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), zpáteční transfer (2800,- Kč/4 os., 4000,- Kč/5-8 os.).
Stravování
bez stravy.
Vzdálenosti
nejbližší pláž ve Stavromenos: cca 5 km
město Rethymno: cca 8 km
letiště Chania a Heraklion: cca 80 km
Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Liostasi