Liostasi, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, 12.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 144495707

Liostasi

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta

, Vila starstarstarLiostasi

Termín:

12.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
15 390 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VILA LIOSTASI
Ubytování
vila se skládá ze 3 samostatných budov, které nabízí ubytování až pro 12 osob v 5 dvoulůžkových ložnicích (možnost 2 přistýlek). V hlavní patrové budově se v přízemí rozkládá prostorný obývací s krbem, sat. TV a hi-fi soustavou. Na obývací pokoj navazuje jídelna s plně vybavenou kuchyní (sporák, lednice, varná konvice, základní nádobí ad.). V přízemí je také samostatná toaleta. V prvním patře jsou 2 ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Naproti hlavní budově je přízemní domek se 2 ložnicemi s koupelnou (vana, toaleta). Mezi hlavní budovou a další přízemní budovou s jednou ložnicí s koupelnou (vana, toaleta) a krytou terasou s výhledem do všech stran (včetně krásného výhledu na moře) je umístěn bazén (30 m2). V komplexu se nachází několik teras, z nichž je krásný výhled na okolní krajinu. Na dvoře je kryté posezení s grilem a venkovní troubou. Dále je zde nadzemní a podzemní parkoviště pro 3-4 auta. Vila je plně klimatizovaná (v ceně).
Poloha
vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází v osadě Amnatos. Vila je obklopena rozsáhlým olivovým hájem a nabízí krásný výhled na pohoří Ida a Kouloukonas a také částečně na moře. Nejbližší pláž v letovisku Stavromenos leží asi 5 km od vily, kde se nachází také nejbližší taverny a obchody. Správní město oblasti Rethymno je vzdáleno 18 km. V okolí vily je několik vhodných
cílů pro výlety do soutěsky Patsos, významného kláštera Arkadi. Letiště Chania a Heraklion jsou dostupná za cca 1,5 hod. jízdy autem.
Minimální obsazenost
3 ložnice - 6 osob
4 ložnice - 8 osob
5 ložnic - 10 osob
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Heraklion – Praha, letištní taxy a poplatky, služby českého delegáta (pouze na telefonu), 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování bez stravy (jiný počet nocí a odletové dny na vyžádání v CK), místní pobytovou taxu, pojištění CK dle zákona č.159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), zpáteční transfer (2800,- Kč/4 os., 4000,- Kč/5-8 os.).
Stravování
bez stravy.
Vzdálenosti
nejbližší pláž ve Stavromenos: cca 5 km
město Rethymno: cca 8 km
letiště Chania a Heraklion: cca 80 km
Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Liostasi